profil Facebook profil Youtube

Budowa basenów

Budowa i wyposażenie basenów kąpielowych

Nasza firma zajmuje się budową i wyposażeniem basenów kąpielowych, zarówno ogrodowych, jak i krytych. Wykonujemy baseny wykładane folią lub glazurą.

 

Budowa basenów

Na zlecenie klienta budujemy baseny o różnych typach niecek, które wykonujemy zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w krytych pomieszczeniach, zlokalizowanych w Warszawie i okolicach. Niecka stalowa jest stosowana zazwyczaj do zbiorników o owalnym lub okrągłym kształcie. Można wybierać spośród różnych dostępnych wielkości, dzięki którym łatwo dopasować rozmiar basenu do przestrzeni posiadanej w ogrodzie. Zbiornik może zostać zlicowany z gruntem lub wypuszczony ponad jego powierzchnię, umożliwiając wykonanie estetycznej obudowy.

Przy budowie basenów stosujemy także niecki betonowe, wykładane folią lub glazurą. Tutaj klienci mają do wyboru dwie opcje – basen z rynną przelewową lub skimerem:

  • Pierwszy rodzaj z rynną przelewową będzie usytuowany na poziomie terenu, a woda wpływająca do bocznych rynien jest przekazywana do ponownego obiegu, gdzie po oczyszczeniu wraca do zbiornika.
  • Drugi typ – ze skimerem – posiada krawędzie wypuszczone kilkanaście centymetrów powyżej lustra wody, a otwór do zasysania i oczyszczania cieczy znajduje się poniżej jej lustra.

 

Wyposażenie basenów

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i dużej ilości realizacji, proponujemy także kompleksowe wyposażenie basenów kąpielowych. Projektujemy i wykonujemy wszystkie niezbędne instalacje, aby doprowadzić wodę do basenu. Montujemy system ogrzewania solarnego, by klient mógł przy jak najniższym koszcie cieszyć się ciepłą wodą w basenie, oraz dobieramy odpowiednie wymienniki ciepła. Oprócz zadbania o odpowiednią temperaturę wody, możemy zastosować takie udogodnienia jak przeciwprądy, hydromasaż i inne dostępne opcje, znacznie podnoszące atrakcyjność i komfort korzystania z basenu. Instalujemy również istotne elementy użytkowe, takie jak drabinki, skocznie czy oświetlenie zbiornika oraz rolety i przykrycia zapobiegające zanieczyszczeniu wody.

 

Remonty basenów

Jak wszystkie eksploatowane przedmioty, również baseny ulegają stopniowemu zużyciu i pogarszaniu ich walorów. Posiadając odpowiednią znajomość technologii basenowej, wykonujemy kompleksową ocenę i modernizację zbiorników wodnych w Warszawie. Przeprowadzając dokładny remont różnych elementów basenu, zadbamy o odpowiednią klasę antypoślizgową posadzek i dna brodzików, zapewniającą bezpieczeństwo użytkowania. Zwracamy dużą uwagę na dobrze wykonaną izolację, zapobiegającą wyciekom i niszczeniu okolicznych elementów, oraz zabezpieczającą przed pojawianiem się zastojów wodnych pod posadzką, sprzyjających rozwojowi niekorzystnej flory bakteryjnej. Sprawdzamy i naprawiamy także istniejące wyposażenie basenów kąpielowych.

 

Bieżąca konserwacja basenów

Oferujemy kompleksowy serwis basenów, pomagając utrzymać zbiornik w jak najlepszej formie. Dbając o jego czystość, eliminujemy i zapobiegamy rozwojowi drobnoustrojów. Dostarczamy profesjonalną chemię basenową, zapewniającą zachowanie przejrzystej wody bez glonów i innych zanieczyszczeń. Na życzenie klienta odpowiednio zabezpieczamy zbiorniki przed zimą, a na wiosnę przygotowujemy je i uruchamiamy przed kolejnym sezonem.

 

Szczycąc się załogą wykwalifikowanych pracowników i ogromnym doświadczeniem, zyskaliśmy szerokie grono klientów, zadowolonych z naszych usług. Wykonujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak i firm na terenie Warszawy. Budujemy i remontujemy zbiorniki rekreacyjne w ogrodach i w budynkach, zapewniając odpowiednie wyposażenie basenów kąpielowych. Współpracując z nami, otrzymują Państwo gwarancję rzetelnie i sprawnie wykonanej pracy, obejmującej kompleksowy zakres czynności przy różnego typu zbiornikach wodnych. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia i wyceny możliwych do zrealizowania zadań.

Świadczymy także serwis basenów.

Nasza działalność obejmuje również:

  • wyposażenie basenów kąpielowych we wszystkie niezbędne urządzenia i instalacje, a  także takie udogodnienia jak ogrzewanie słoneczne, wymiennik ciepła, przeciwprąd, hydromasaż i inne
  • remont basenów oraz ich modernizację
  • serwis basenów, obejmujący codzienną konserwację, dostarczenie chemii basenowej oraz przygotowanie basenu na zimę i do sezonu